Cześć wszystkim ;D
Jestem Ash372 i teraz będę również prowadzić tego bloga.
Już się nie mogłam doczekać!
To na razie mój pierwszy post na tym blogu ale będzie ich więcej!!
Za niedługo znów napiszę papa ;*
; D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą powitanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą powitanie. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 5 września 2010
sobota, 4 września 2010
Cudowny powrót xD
nie no żartuje... sorry że nie pisałam tak długo ale nie charakteryzuje się dużą ilością entuzjazmu ;) po prostu nie chciało mi się pisać...Teraz będę trochę mniej pisała ale za to mam osobę do pomocy na blogu Ash372 to ona zdała testy na pisanie ze mną bloga xD
Misia
Misia
sobota, 19 czerwca 2010
Siemcia :*
Cześć chciałam się przedstawić
Na stardoll jestem ojejuniumatko ale w realu mam na imię Dominika mam 12 lat rocznikowo 13 ^^
Założyłam tego bloga(nie wiem już którego) ponieważ moja była BF mnie wystawiła...dlatego że miałam z nią bloga a ona pewnego dnia(dzisiaj) spytała czy zamiast mnie może być taka jej przyjaciółka no to się wkurzyłam i powiedziałam że niech sb prowadzi z nią bloga.No i wyszliśmy do punktu wyjścia.Tutaj wylądowałam....
Mam nadzieję że sama na początku sb poradzę
Misia <-- tak się będę podpisywać :)
Na stardoll jestem ojejuniumatko ale w realu mam na imię Dominika mam 12 lat rocznikowo 13 ^^
Założyłam tego bloga(nie wiem już którego) ponieważ moja była BF mnie wystawiła...dlatego że miałam z nią bloga a ona pewnego dnia(dzisiaj) spytała czy zamiast mnie może być taka jej przyjaciółka no to się wkurzyłam i powiedziałam że niech sb prowadzi z nią bloga.No i wyszliśmy do punktu wyjścia.Tutaj wylądowałam....
Mam nadzieję że sama na początku sb poradzę
Misia <-- tak się będę podpisywać :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)