; D

; D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jak zrobić. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jak zrobić. Pokaż wszystkie posty

środa, 23 czerwca 2010

Jak zmienić proxy

Ponieważ dużo osób nie wie jak zmienia proxy a więc wytłumacze wam to :

Zmiana w Mozilli :

1) Wchodzimy w Narzędzia > Opcje...

2) Zaawansowane > Sieć > Ustawienia...

3) Zaznaczamy "Ręczna konfiguracja serwerów proxy", wpisujemy serwer i IP oraz klikamy OK.

4) Aby powrócić do normalnego proxy powtarzamy dwa pierwsze punkty instrukcji. Zaznaczamy opcję "Bez serwera proxy" i klikamy OK.

Zmiana w Internet Exploter

1) Narzedzia -> Opcje internetowe

2) Połączenia -> Ustawienia sieci LAN

3) Zaznaczamy ''Użyj serwera proxy dla sieci LAN ... ''

4) Wpisujemy proxy

Zmiana proxy w Oprze :

1) Narzędzia -> Preferacje ...

2) Klikamy Zaawansowane

3) Zboku klikamy siec

4) Servery proxy...

5) Zaznaczamy HTTP i wpisujemy proxy

6) klikamy OK [w dwóch oknach]


Gdy już skończymy wchodzimy znowu tak samo i wyłączamy proxy w podobny sposób jak włączaliśmy [nic się nie popsuje] tylko jak mamy włączone proxy to bardzo wolno idzie :)

Misia