Nasz mały świat na stardoll!
; D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
dzieci neo
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
dzieci neo
.
Pokaż wszystkie posty
czwartek, 1 lipca 2010
Takich ludzi jest bardzo dużo..
Wczoraj jak byłam u mojej kumpeli (polka_kasia) w domu to siedziałyśmy na stardollu i dostałam taką prośbę do przyjaciół:
Misia
poniedziałek, 28 czerwca 2010
ŻAL
Ta oto osoba napisała mi jakieś 30 minut temu czy chcę metamorfozę no to odpisałam jej co o tym myślę a ona w wiadomości napisała mi coś takiego..
Jest u admina
Misia
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)