; D

; D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dzieci neo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dzieci neo. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 1 lipca 2010

Takich ludzi jest bardzo dużo..

Wczoraj jak byłam u mojej kumpeli (polka_kasia) w domu to siedziałyśmy na stardollu i dostałam taką prośbę do przyjaciół:



Misia

poniedziałek, 28 czerwca 2010

ŻAL

Ta oto osoba napisała mi jakieś 30 minut temu czy chcę metamorfozę no to odpisałam jej co o tym myślę a ona w wiadomości napisała mi coś takiego..
Jest u admina

Misia